Rostliny

Od března do konce prosince (podle počasí) je pro Vás otevřena naše zahrada. Nabízíme Vám široký sortiment kontejnerovaných okrasných rostlin – jehličnanů, listnatých stromů a keřů,vodních rostlin-bažinatky, vřesovištních rostlin, trvalek, bylinek, skalniček, trav a pnoucích rostlin. Na jaře (cca od poloviny března) a na podzim (cca od poloviny října) zahajujeme prodej prostokořenných ovocných stromků (jabloně, hrušně, třešně, višně, švestky, renkody, ořešáky, meruňky, broskve, nektarinky, jeřáb, aronie, rybíz, angrešt, josta, maliny) . Stromky odborně zastřihneme, zabalíme. V září prodáváme sazenice jahod a v říjnu a případně i březnu sazenice růží. V prosinci zde máme pro Vás vánoční stromky. Všechny novinky a seznamy druhů a odrůd sezónních rostlin najdete v rubrice Novinky.

Součástí prodeje Vám zdarma nabízíme odborné poradenství. Poradíme Vám, jak sázet, jak o konkrétní rostliny pečovat, čeho se vyvarovat, aby jste se mohli těšit z krásné zahrady. Naším snem je spokojený zákazník.

Velmi se nám osvědčil dovoz rostlin na objednávku. Pokud chcete nějaký větší strom, raritu, speciální odrůdu okrasné rostliny nebo jakoukoliv rostlinu, kterou nemáme momentálně v zahradě, obraťte se na nás. Pokusíme se Vám vyhovět a Vámi požadované rostliny sehnat a přivézt. Požádáme Vás pouze o jméno a telefonní číslo, často konzultujeme Vaši objednávku přímo v místě nákupu.

Zaměřujeme se hlavně na rostliny od českých pěstitelů, vypěstované v našich klimatických podmínkách, které bez problémů přečkají běžnou zimu.

Doplňkově nabízíme také 70l balení zahradnických substrátů univerzálního i speciálních, mulčovací kůry, slaměné podklady pod věnce, kůly k ukotvení stromů atd.

Naše zahradnictví je otevřeno pro Vás.

 

 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:30 - 17:00

Kontakt

Tel: 702 928 743
zahradnictviObora@seznam.cz

 

Zahradnice

Vendula Hošťálková
T 702 928 743
VEDOUCÍ PROVOZU ZAHRADA
Zahradnice
T 728 066 131
Pracovnice v zahradě
Martina Pšeničková
T 607 100 701
VĚNUJE SE NÁVRHŮM A REALIZACÍM ZAHRAD A NÁKUPU SORTIMENTU. Věnuje se prořezávce ovocných stromků a floristice a realizacím zahrad