Realizace zahrad

 

Plánujete založit nebo zrekonstruovat zahradu? Potřebujete vypracovat návrh? Máte doma návrh Vaší zahrady a sháníte realizační firmu? Obraťte se na nás. Zašlete nám e-mailem kontakt (realizaceObora@seznam.cz) a my se Vám obratem ozveme. Domluvíme si s Vámi informační schůzku, která je zdarma. V našich možnostech je zpracovat návrh zahrady, osazovací plán, náčrty perspektiv, vypracovat cenovou nabídku a provést vlastní realizaci. Důležitá je pro nás zpětná vazba od klienta, Vaše spokojenost. Po domluvě provádíme také následnou údržbu Vaší zahrady.

Máme zkušenosti jak s veřejnými, tak i se soukromými zakázkami.Ukázky naší práce můžete shlédnout ve Fotogalerii.

Nevíte si rady s prořezávkou ovocných stromů, chybí Vám nářadí nebo mechanizace na běžnou údržbu, jako je zastřihování živých plotů, okrasných keřů a stromů, sekání trávníku, pletí, dosypávání mulče, sázení větších stromů a jiné? Nemáte energii nebo čas na některé zahradnické práce? Chcete se ze zahrady pouze těšit? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo po telefonu.

Nevíte si s něčím rady? Pusťte si nás do zahrady!

Fotogalerie

Kontakt

realizaceObora@seznam.cz
Tel: 602 387 384, 724 045 600

Realizační tým

Pavlína Bělková
T 724 045 600
VEDOUCÍ REALIZAČNÍHO TÝMU Více než sedmiletá praxe.
Martina Pšeničková
T 607 100 701
VĚNUJE SE NÁVRHŮM A REALIZACÍM ZAHRAD A NÁKUPU SORTIMENTU. Věnuje se prořezávce ovocných stromků a floristice a realizacím zahrad